Kurs "Kliniczne i diagnostyczne aspekty zakażeń i zarażeń pasożytniczych"

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kurs doskonalący pod honorowym patronatem Pani Dziekan Wydziału Biologii prof. dr hab. Agnieszki Mostowskiej oraz prof. dr hab. n. med. Marka Radkowskiego, Kierownika Zakładu Immunopatologii Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych WUM, pt. ‘Kliniczne i diagnostyczne aspekty zakażeń i zarażeń pasożytniczych’.Podczas kursuzostaną poruszone aktualne problemy dotyczące diagnostyki inwazji pasożytniczych u ludzi oraz trudności w interpretacji wyników badań parazytologicznych. Organizatorem kursu jest Warszawski Uniwersytet Medyczny (Zakład Immunopatologii Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych WUM i Klinika Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Hepatologii WUM), Uniwersytet Warszawski (Zakład Parazytologii, Wydział Biologii UW) oraz Amerlab Sp z o.o. Laboratorium Diagnostyki Zarażeń Pasożytniczych i Odzwierzęcych (spin off Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Warszawskiego). Uczestnicy kursu otrzymają 5 punktów edukacyjnych. Udział w kursie jest bezpłatny.

Data i miejsce obrad:  12 grudnia 2015, Wydział Biologii UW, Miecznikowa 1, 02-096 Warszawa

Osoby zgłoszone do dnia 3 grudnia otrzymają certyfikat w dniu uczestnictwa w kursie. Osoby zgłoszone w późniejszym terminie  otrzymają certyfikat drogą pocztową.

Program kursu
Zgłoszenie

Sponsorzy:

ABO
Sp. z o.o.

Biomedica Poland
Sp. z o.o.

Biologii UW

logo abo logo biomedica logo roche LogoWB