Zajęcia dla podopiecznych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

W dniach 4-6 marca w Zakładzie Parazytologii po raz kolejny odbyły się zajęcia dla młodzieży wybitnie uzdolnionej, podopiecznych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Warsztaty i wykłady prowadzone przez pracowników i doktorantów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników programu.
Poniżej list od Pani Marii Mach, Drektora Biura Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci.

Szanowna Pani Profesor,

pragnę serdecznie podziękować, w imieniu uczestników oraz swoim własnym, za przeprowadzenie tegorocznych zajęć dla podopiecznych Funduszu. Jak co roku, była to dla nich niepowtarzalna szansa zdobycia wiedzy i umiejętności. Jestem pewna, że dobrze ją wykorzystają. Pragnę też podziękować prowadzącym zajęcia za życzliwość i zaangażowanie, które bardzo podkreślali nasi podopieczni i dzięki którym z pewnością mogli nauczyć się i zrozumieć więcej.

Raz jeszcze serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że w kolejnych latach zechcą Państwo ponownie gościć nasze “dzieci”.

Łączę pozdrowienia,

Maria Mach